דוחות שנתיים למס הכנסה

מילוי פרטי הדו"ח השנתי על עשרות סעיפיו מחייב ידע רב בחוקי המס ונסיון מעשי במילוי הדו"ח ושידורו . במשך השנים פגשתי נישומים רבים בעלי עיסוקים שונים וכן בעלי נכסים מניבי הכנסה. הדוח כולל את כל מרכיבי הכנסות המשפחה כולל מנכסי דלא ניידי בארץ ובחו"ל והנסיון הרב שלי כולל הגשת דוחות כאלו .

הגיעו אלי לקוחות שלא הגישו דוחות במשך השנים , אני מבצע עבורם בדיקה מהירה בסימולטור ובודק אם מגיע להם החזר מס , עסקתי גם בהסדרת התחייבויותיהם באמצעות תהליכי "גילוי מרצון".

קיזוז הפסדים בבורסה

מי שמשקיע בשוק ההון מצפה כמובן לרווח אך כידוע לעיתים ישנם גם הפסדים .בגלל שיטת המיסוי של ני"ע מנוכה המס בעת מכירת נייר הערך . כאשר בסוף שנת המס מתקבעות התוצאות והבנק או בית ההשקעות מנפיק טופס סיכום שנתי בשם : טופס 867. אם נבצע מכירה וירטואלית של נייר הערך שהפסיד, נוכל לקבע הפסד בטופס 867 ולהעבירו לניצול בשנים הבאות ,כך שאם יווצר בהם רווח נוכל לקזז אותו מול אותו הפסד . מערכת הטפסים במסגרת טופס 1322 וטופס 1344 אשר מצורפים לדוח השנתי -1301 , היא מורכבת ומחייבת טיפול מקצועי ומנוסה. כמי שמשקיע גם הוא בשוק ההון התנסיתי רבות בהגשת דוחות אלו ואוכל לתרום לכם מנסיוני ולהחזיר לכם חלק מההפסדים שנגרמו לכם . אך לצורך זה יש להגיש כמובן דוחות מס.

עלות דו"ח שנתי לעוסק מורשה תגיע  על פי מורכבות הדוח ל-כ 1000-1200 ש"ח + מע"מ .
דוח מקוצר לשכירים כ-700 ש"ח +מע"מ.